Oleje a maziva DEXOLL - motorové a převodové oleje

Široký sortiment kvalitních olejů a maziv německé výroby za rozumnou cenu. Dexoll reprezentuje vysoký stupeň kvality a bezpečnosti při optimálním mnohostranném použití. Oleje dexx splňují kvalitativní požadavky specifikací a norem ACEA, API a jsou schváleny předními výrobci osobních a nákladních automobilů, stavebních a zemědělských strojů. Oleje jsou dodávány v různých spotřebitelských baleních v atraktivním balení, reprezentující dnešní trendy.

Dexoll 5W-30 C3 4L

Syntetická technologie zajišťuje zvýšenou ochranu při vysokých i nízkých teplotách.

Speciálně formulovaný tak, aby poskytl vynikající ochranu nejmodernějším motorům se systémem následné úpravy výfukových plynů.

SAE 5W-30; ACEA C3;ACEA A3/B4-04 , API SN/CF VW 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04; MB-Approval 229.31/ 229.51; GM Dexos 2,MB-259.31/229.51, vhodné pre DPF filtre
Cena 4l 690,-Kč 1l 175,-Kč

Široký sortiment kvalitních olejů a maziv za rozumnou cenu. Dexoll reprezentuje vysoký stupeň kvality a bezpečnosti při optimálním mnohostranném použití. Oleje dexx splňují kvalitativní požadavky specifikací a norem ACEA, API a jsou schváleny předními výrobci osobních a nákladních automobilů, stavebních a zemědělských strojů. Oleje jsou dodávány v různých spotřebitelských baleních v atraktivním balení, reprezentující dnešní trendy.

 

Bären POLAR PLUS

Nejvyšší třída Premium bezúdržbových baterií. Je vhodná pro vysoké nároky na energii, časté starty, městský provoz. Vhodné do všech moderních vozů. Skutečný O.E. produkt s dlouhou životností.
Vyrobeno v Itálii.

A-TECH Akumulátory

Motorové oleje Shell

Široký výbět tlumičů KAYABA za exluzivní ceny

LED LENSER L7

Doma v extrémních podmínkách

Při navrhování L7 bylo hlavním záměrem vytvořit svítilnu, která odolává extrémním teplotám a chladu a je odolná proti deformacím nárazem nebo poškození prachem. Dále jsme chtěli svítilnu s jasným světlem, elegantní a snadno ovladatelnou. Výsledek opravdu stojí za pozornost. L7 je vybavena Advanced Focus systémem, který je považován za jednu z nejlepších optik na světě. Proti nárazu odolné polykarbonátové tělo činí svítilnu nejen lehkou, ale také velmi odolnou a její modulární konstrukce zajišťuje spolehlivost v poušti, stejně jako v horách.

Balení: Krabička nebo Blister

Balení obsahuje:
 1. 1 ks svítilna

 2. 2 sady baterií AAA 1,5V

 3. Poutko na ruku

Vlastnosti:
 1. Advanced focus systém (AFS)

 2. Odolnost proti stříkající vodě

 3. Otočné ostření ( Turning Focus)

 4. Klasický spínač

 5. Elektrolyticky pozlacené kontakty

 6. Polykarbonátová

 7. Modulární systém

Doporučená MOC včetně DPH:
1 007,00 Kč

Akční cena: 943,00 Kč

--

 

LED LENSER A5

LED Lenser ® A5 – malá, elegantní, s vysokým jasem.

Vybaveni LED Lenser ® A5 si noc zamilujete. Kompaktní hliníkové tělo s malým technologickým zázrakem uvnitř přesvědčí speciální optikou, a napájení AA baterií vám zajistí světlo až na 7 hodin.

Balení: Blister

Balení obsahuje:
 1. 1 ks svítilna

 2. 1 x AAA baterie

 3. Poutko na ruku

 4. Návod k použití

Vlastnosti:
 1. Stabilní světelné spektrum

 2. Odolný a robustní materiál

 3. Nízká cena

 4. Vysoká kvalita

Doporučená MOC včetně DPH:
427,00 Kč