Firma BOLL vznikla v roce 1993 v Zelené Hoře. Zabýváme se distribucí široké nabídky prostředků autokosmetiky a aditiv nátěrových hmot.

 Po celou dobu naší činnosti úspěšně obohacujeme naší nabídku a uvádíme na trh zboží vysoké kvality od uznávaných výrobců z celé Evropy a světa. Dbáme také na to, aby byl náš sortiment atraktivní i cenově. Naším cílem je pečlivé zkoumání poptávky a trhu a jeho rozvíjení, umožňujeme klientům z celé země a ze zahraničí výběr z čím dál širšího spektra autokosmetiky. Chceme, aby byla značka BOLL spojována se stabilitou, jistotou a důvěrou a aby byl servis, který nabízíme, té nejvyšší kvality. Díky čím dál širším řadám spokojených zákazníků, jejichž poznámky jsou pro nás základem rozvoje, jsme se stali jedním z nejvýznamnějších distributorů autokosmetiky v Polsku a nám projevená důvěra nás zavazuje k neustálému zvyšování kvality naších služeb.

Výfuky NOVAK

Výfuky NOVAK Bohatý sortiment výfukových dílů u AMPříplata  nově rozšířily výrobky značky NOVAK, které disponují ověřenou OE kvalitou, kvalitním zpracováním a především nadstandardní tříletou zárukou … 

NOVAK je slovinská výrobní společnost s tradicí již od roku 1975, která se zabývá produkcí výfukových systémů pro osobní, terénní a užitkové vozy. V současné době firma disponuje jednou z nejmodernějších a technologicky nejdokonalejších výrobních linek, jejíž vybavení je plně srovnatelné se všemi důležitými zahraničními producenty daného sortimentu. Dodává např. do prvovýroby slovinské divize Renault a spolupracuje také s automobilkou Opel. Pro výrobu výfuků NOVAK využívá plechy a trubky chráněné po obou stranách vrstvou korozivzdorného hliníku, přičemž tloušťka koncových plechů všech tlumičů výfuků dosahuje alespoň 1,5 mm. Vstupní, vnitřní a výstupní potrubí a tělo tlumiče je z nerezu. Pro spojování je ve velké míře využívána technologie bez vnitřního svařování, takže vnitřní součásti tlumiče jsou mechanicky lisovány bez přehřátí materiálu, což prodlužuje životnost materiálu. Pokud některé vnější části musejí být svařeny, je následně proveden antikorozivní nástřik svárů. Sortiment NOVAK, který v nabídce APM Automotive postupně nahradí italské výfuky ASSO, zahrnuje zhruba 1200 nejrůznějších položek. Všechny jsou dohledatelné ve webshopu APMCat a většina je k dispozici na externím skladu s termínem dodání do druhého dne.

Objevte naše maziva

Výběrem komplexní řady maziv TotalEnergies nepřipustíte kompromisy v oblasti kvality. Naše řada výrobků pokrývá vaše veškeré potřeby péče od osobních automobilů až po zemědělské stroje. Automobily Řady vysoce výkonných maziv značek TotalEnergies a ELF vám vždy nabídnou správný výrobek. Objevte naše maziva pro automobily Motocykly Výrobky značky ELF splňují všechny požadavky veškerých typů motocyklů a jejich motorů. Objevte naše maziva pro motocykly Doprava Ať už máte vozový park nákladních vozidel na starosti nebo je prodáváte, maziva TotalEnergies jsou ideálním partnerem pro udržení nákladních vozidel a autobusů ve výborné formě. Využijte výhod našich výrobků – od snížení spotřeby až k prodloužení životnosti vozů.

KAMOKA Auto Parts

KAMOKA to je evropská značka autodílů pocházejících z továren, které dodávají své výrobky na prvovybavení pro výrobce automobilů. Autodíly KAMOKA jsou vyrobeny v souladu s vysokými standardy a evropskými normami, což zaručuje jejich vysokou trvanlivost, bezpečnost a spolehlivost. Sortiment značky KAMOKA, do kterého patří prvky zavěšení, brzd, řízení a převodů zahrnuje součástky pro osobní i nákladní automobily a dodávky. Nabídka značky KAMOKA se počínaje rokem 2005 neustále vyvíjí. Abychom uspokojili poptávku na trzích po dílech pro stále novější auta, naše nabídka je každým rokem rozšiřována o několik set nových referencí, což jí přidává na atraktivitě.

A-TECH Akumulátory

Motorové oleje Shell

Široký výbět tlumičů KAYABA za exluzivní ceny